Reserva De Marbella

  • 85 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Met een locatie op afstand van 3 km van de Puerto Banus Marina, geven Reserva De Marbella appartementen ook toegang tot een verscheidenheid aan toeristische plekken in de omgeving.

Deze accommodatie heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort.

Dit appartement is gelegen op 10 minuten rijden van Cabopino Marina. Het appartement is op 3,1 km afstand van het Playa de Cabopino genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Reserva De Marbella
Samsora- Marbella
Mobiele prijsaanbieding

Samsora- Marbella

8.9
Fantastisch 12 beoordelingen
281 m van de accommodatie
USD 205 USD 185
per nacht
Apartamento En La Chapas La Reserva De Marbella - Reserva De Marbella 274
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento En La Chapas La Reserva De Marbella - Reserva De Marbella 274

8.0
Heel goed 4 beoordelingen
281 m van de accommodatie
USD 132 USD 119
per nacht
Atico En Marbella
Mobiele prijsaanbieding

Atico En Marbella

9.6
Voortreffelijk 67 beoordelingen
339 m van de accommodatie
USD 116 USD 104
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    42 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290280004475140000000000000000VFT/MA/755124
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Reserva De Marbella appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Reserva De Marbella appartement zijn onder andere het Playa de Cabopino, de Puerto Banus Marina, Cabopino Marina.
    • Hoeveel kost het om bij Reserva De Marbella appartement te verblijven?
      De huurprijs van Reserva De Marbella appartement is €433.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    42 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Reserva De Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten